Profese? Ovoniavač. Prozradíme Vám 3 bizardní typy práce, které jsme našli na přiznáních

Jste unavený z vstávání na alarm zvonící alarm přímo do Vašich uší? Chcete změnit zapáchající práci, kterou máte? Možná změníte názor, možná si sbalíte kufr jakmile si přečtete náš článek o zvláštních povoláních na světě!2. profesinální ovoniavač

Bad Smelling

Tato práce znamená přičichávání k parfému podpaží lidi všech velikostí, kteří stojí v řadě s jejich pažemi ve vzduchu. Tito lidé pracují jako testeři pro firmy, vyrábějící deodoranty a dokonce i pro NASA!


2. Profesionální obímač

Wiener Dog Coddling


Lidé se rádi mazlí, a co je lepší než teplé objetí po práci?

Odborníci začali tento byznys, tím že poskytují návykový relaxační zážitek za dobré peníze. A podotýkáme, že netřeba očekávat žádné sexuální orgie!


3. Letištní strašák

Wizard of Oz Scarecrow

Letiště testují různé možnosti jak odehnat ptáků z okolí letišť a jedna možnost se zdá být úspěšná, a to: člověk! Sedět v chladném počasí čekáním na koroptve abyste je odtud vyhnali se skromným platem, by znamenalo neuvěřitelnou pracovní smlouvu. Ale je mnoho lidí, měnících práci z únavné práce na více odpočinkovou práci. Rozhodně se jedná o rozdílný způsob jak brát život.

 

Společnost Dendax byla s vámi po 2 desetiletí . Během těchto let nám dalo důvěru mnoho lidí z celého světa a my jsme jim za to vděčný.

Zkuste si přepočítat Váš příjem a uvidíte kolik jste zaplatili na daních. Je zde možnost, že máte nárok na vrácení daně.

CHCI VRÁTIT DANĚ

Starší příspěvky

2019

2018

2017